ПОСЛЕДНИ МНЕНИЯ

Re: rhythm end blues от valeri
[Декември 05, 2018, 19:19:02]

Re: Я да чуем от asvan
[Декември 04, 2018, 09:41:58]

Re: Я да чуем от valeri
[Ноември 09, 2018, 22:01:09]

Re: Рок. от valeri
[Ноември 09, 2018, 20:57:23]

Re: Рок. от asvan
[Октомври 31, 2018, 14:32:31]

Автор Тема: Балканска класика  (Прочетена 2141 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен emil draganov

• Нов
  • *
  • Публикации: 35
  • Рейтинг: +6/-0
Re: Балканска класика
« Отговор #10 -: Май 29, 2014, 21:07:35 »
Асен,каква чалга видя в "JOVANO,JOVANKO"и "NESANICA",че ги изтри??????????
Те са ЕМБЛЕМА за ТОШЕ!
Един изпълнител ,показва класата си с ФОЛК песни.Тогава Георги Христов трябва според ТЕБ да е чалга певец,след като изпълнява "Лале ли си,Зюмбюл ли си" и "Шакъдам".Да,ти си ШЕФА,но без нас си дупка о.
[
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 22:36:30 от asvan »

Неактивен asvan

• Собственик
  • Админ
  • Full Member
  • Публикации: 207
  • Рейтинг: +23/-0
  • "Раждаемоста пада,алкохолизмът се увеличава,всичко това се отразява на производителноста на труда!"
« Отговор #11 -: Май 30, 2014, 12:53:33 »
Да си призная, последното изречение доста ме огорчи. Не ми се влиза в полемики кое е чалга и кое не е, само ще кажа, че в песните, които премахнах не чух никакъв фолклор, според мен са 1:1 с песните на нашите певачки - почти 100 процентов сръбски турбофолк. Новите, които си качил не съм ги прослушал още. Но все пак мисля, че ще се съгласиш с мен, че идеята на сайта и форума не е да популяризираме балканския фолклор, за тази работа има предостатъчно сайтове и форуми - даже повече от предостатъчно.
Да наистина без вас съм нищо, но трябва да ти е ясно, че със създаването на тези страници не съм си поставял цел да се почувствам нещо кой знае какво. Не печеля нищо от това начинание, правя го за мое и ваше удоволствие - нищо повече.
« Последна редакция: Май 31, 2014, 23:13:35 от asvan »
Eat the rich, eat the rich
Don't you know life is a bitch
Out of the palace and into the ditch

Неактивен asvan

• Собственик
  • Админ
  • Full Member
  • Публикации: 207
  • Рейтинг: +23/-0
  • "Раждаемоста пада,алкохолизмът се увеличава,всичко това се отразява на производителноста на труда!"
« Отговор #12 -: Юни 01, 2014, 13:46:55 »
« Последна редакция: Юни 01, 2014, 13:49:14 от asvan »
Don't you know life is a bitch
Out of the palace and into the ditch

Неактивен valeri

• Sr. Member
  • Публикации: 324
  • Рейтинг: +9/-0
« Отговор #13 -: Юли 25, 2014, 23:41:21 »
Да си призная, последното изречение доста ме огорчи. Не ми се влиза в полемики кое е чалга и кое не е, само ще кажа, че в песните, които премахнах не чух никакъв фолклор, според мен са 1:1 с песните на нашите певачки - почти 100 процентов сръбски турбофолк. Новите, които си качил не съм ги прослушал още. Но все пак мисля, че ще се съгласиш с мен, че идеята на сайта и форума не е да популяризираме балканския фолклор, за тази работа има предостатъчно сайтове и форуми - даже повече от предостатъчно.
Да наистина без вас съм нищо, но трябва да ти е ясно, че със създаването на тези страници не съм си поставял цел да се почувствам нещо кой знае какво. Не печеля нищо от това начинание, правя го за мое и ваше удоволствие - нищо повече.

Радвам се че си направил този сайт.
Да си жив и здрав и да илядиш! :08: